Zabawki do kąpieli

Rozważane są gry ekstremalne, w których dziecko może spróbować siebie na różne sposoby. Możesz kupić zestaw fryzjerów lub lekarzy, aby dziecko mogło poznać ludzki zawód. Warto również mieć kilka lalek, które pomagają odtwarzać sceny z życia ludzi. Takie gry pomogą dziecku w utrzymaniu kontaktów towarzyskich.

W każdym wieku, nie zapomnij o akcesoria zabawki do kąpieli do gier na świeżym powietrzu, kule, sanki, rakiety do badmintona, wrotki, rowery i więcej.

W zależności od indywidualnych cech, od dwóch lat można przyzwyczaić dziecko do rysowania. Od pierwszego ołówka pisma można ustalić, który z ramienia jej lidera, w prawo lub w lewo. W tym wieku możesz nadal pomagać dziecku i pomóc jej rozwijać obie ręce. W końcu, po 4-5 latach, nie możesz ponownie studiować shulga.
Maszyny mogą być pełne broni – minimum

Pasja chłopców do samochodów zabawki do kąpieli, dziewcząt do lalek nie może być niepokojąca. Nawet jeśli mały człowiek kocha zające i niedźwiedzie – również nie powinno na alarm, bo smakuje w perspektywą zabawek zależy od dziecka, a zatem zakazanie jej grać, że ona tak lubi może go zranić. Jedyną rzeczą wartą poznania jest broń.

– Dziecko w wieku do 6 lat rozwija postrzeganie ludzi i potrzeby życiowe. Dlatego w tym wieku nie jest zbyt wielkim przekleństwem za pomocą pistoletów i automatów. Jednakże, jeśli dziecko rozwija się harmonijnie z jego podniesienie gry intelektualnej, kilka zabawek, które naśladują broni nie stanowią zagrożenia. Stwierdzając, że każdy przypadek jest wyjątkowy i że może wpływać na psychikę dziecka, nie szkodzić innym, mniejszym broń zabawek – to lepiej – powiedział D. Romanov.

Jakie zabawki wybrać dla wieku
1. Od 0 do 12 miesięcy

Do 3 miesięcy dziecko potrzebuje zabawek, na które mogłaby się skupić, leżąc na plecach lub brzuchu. Od 3 do 6 miesięcy dziecko muszą rozwijać ruchy ściskając zabawki do kąpieli i takich zabawek, które mogłyby poprawić nastrój (na przykład zabawek, brzmiący). Dla starszych dzieci potrzebujesz zabawy, którą możesz przenosić, uczyć się słów, a nawet grać w szkice.