Zabawki dla niemowląt

Wybór zabawek jest całą nauką, którą rodzice muszą opracować, aby ich dzieci stały się szczęśliwsze i znały świat wokół siebie. To podczas gry dziecko uczy się komunikować, wyrażać emocje, myśleć. Dzięki zabawkom symulują różne sytuacje życiowe iz przyjemnością przejmują obowiązki dorosłych.

Jednakże, zabawki powinny nie tylko jakościowy i pouczające, ale także spotkać się wiek dziecka, bo to był ciekawy dziecko w ciągu dwóch lat, jest mało prawdopodobne, aby uchwycić go w pięciu. I odwrotnie, że to, co dziecko może łatwo uporządkować ze starszym wieku zabawki dla niemowląt, nie budzi zaniepokojenia i nie sprzyja rozwojowi, który właśnie zamienił rochok.

– Towarzysze samego dziecka z zabawką, a więc niemal odgrywa najważniejszą rolę w rozwoju dziecka – mówi szef Instytutu Naukowo-Metodyczne Centrum Kształcenia Podyplomowego, region Czerniowce Diana Romanowa. – Jest takie testy, gdy dorosły proszony o przypominają zabawki, które są najbardziej przypomniała sobie dzieciństwo, pierwsze wywołanie ona jest ten, który identyfikuje się. Tak więc, w zależności od tego, co dziecko lubi, te cechy zostaną uzyskane. Na przykład, jeśli dziewczyna ma tendencję do niedźwiedzie miękkich, potem dziecko przynosi tkliwość i opiekuńczy nieodłącznym u kobiet w wieku dorosłym i chłopców, którzy często jak maszyny metalowych, rozwijać siłę i determinację w swoich działaniach.

Jednak nie jest konieczne narzucanie dziecku jednego lub drugiego rodzaju zabawy zabawki dla niemowląt, ale dorośli mogą rozpoznać swoje dziecko z zabawkami, które grają.

Zabawka powinna przede wszystkim lubić dziecko

Wybór zabawki dla dziecka wymaga w zależności od rozwoju fizycznego i psychicznego. Dziecko powinno nie tylko być zainteresowane, powiedzmy, lalką lub maszyną, ale także być w stanie nawiązać z nią kontakt: wziąć ręce, dotknąć i więcej. Tak więc zabawka nie powinna być zbyt duża, nieprzyjemna w dotyku ani zbyt skomplikowana. Zaletę należy nadać materiałom naturalnym zabawki dla niemowląt (np. Drzewu). Ponadto, nie wolno lekceważyć innych zasad bezpieczeństwa: nie używaj zabawek z drobnymi szczegółami przez trzy do czterech lat i staraj się nie kupować najtańszych kopii, które mogą zaszkodzić zdrowiu Twojego dziecka.