Najważniejsze to kupić plastelinę

A teraz ślepa mała mysz

Najważniejsze to kupić plastelinę. Pamiętaj, aby pokazać, jakie cudowne postaci mogą z tego wyjść. Kilka dni, możesz bezpiecznie robić interesy, podczas gdy dziecko, wytykając język z gorliwości, będzie pracować nad arcydziełami.

Te matki, których aktywne dziecko jest dziewczyną, mogą otrzymać propozycję nauczania dziecka do szycia. W końcu każda dziewczyna w arsenale ma masę lalek, które ułatwiają zszywanie małych ubrań.

Aby dziecko mogło się zrelaksować i się uspokoić, warto w końcu mieć masaż. Proste głaskanie, lekkie mrowienie i stukanie również wywołają efekt leczniczy. Dziecko uspokoi się, a nawet zasnę.

Oczywiście trzeba nauczyć dziecko grać samodzielnie. Na przykład, aby wykonać zadanie, pod warunkiem, że zostanie ono poddane kontroli i zostanie dokonana ocena. Możesz zachęcić do dobrej wydajności. Należy pamiętać, że istnieje również ojciec, który jest również zobowiązany nie tylko do zaangażowania się w edukację, ale także do wzięcia odpowiedzialności za gry, spacery i rozrywkę.

W całej historii projektantów Lego opracowano modele dla bardzo młodych architektów, a także zestawy, które nastolatkowie entuzjastycznie zebrali, tworząc fantastyczne roboty, statki i samoloty z cegieł projektanta. Ważną zaletą Lego jest różnorodność zestawów, z których dziecko może zebrać wszystko, co chce. To może nie być standardowe przedmioty stworzone przez instrukcje, ale całkowicie owoc jego niepohamowanej wyobraźni.

Nie ma żadnego znaczenia, w którym roku powstała kolejna seria projektanta – ich bloki są ujednolicone i dopasowane do siebie, dzięki czemu zestawy różnych generacji są w pełni kompatybilne.

Wszystkie zestawy konstruktorów Lego należą do serii, która z kolei jest poświęcona konkretnemu tematowi.