Chodziki dla niemowląt

Dzieci rozwijają się z różnymi prędkościami

Tak, zabawki stymulują rozwój dziecka, ale różne dzieci rozwijają się z różnymi prędkościami. Nawet jeśli dwa podobne dzieci będą bawić się tymi samymi zabawkami сhodziki dla niemowląt, będą nadal ewoluować inaczej. Rzeczywiście, w rozwoju dzieci, kluczową rolę odgrywają dwa czynniki, zarówno charakter zdolności, jak i rodzicielstwo.

Ponadto istnieje różnica w rozwoju chłopców i dziewcząt. Nie oznacza to jednak, że zabawki, w które grają, powinny być wybierane wyłącznie na podstawie seksualnej. Zabawki dla dzieci powinny być tak różnorodne, jak to tylko możliwe, aby zapewnić сhodziki dla niemowląt najbardziej wszechstronny rozwój dziecka.

Na wybór zabawek dla dzieci często wpływa społeczeństwo i środowisko rodzinne. Wielu rodziców ma uprzedzenia, że ​​samochody – dla chłopców i lalek – dla dziewcząt. Jednak na przykład dla chłopców interesujące może być granie w zestawy jako dziewczyny сhodziki dla niemowląt, a dziewczęta mogą podziwiać maszyny i pociągi nie mniej niż chłopcy.

Wybieramy zabawki, które naprawdę rozwiną dziecko

Oprócz tego, że nowa zabawka powinna pasować do dziecka według wieku i poziomu rozwoju, powinna postawić dziecko przed zadaniem, rozwijając сhodziki dla niemowląt określone umiejętności. Zabawka powinna być nie tylko interesująca, ale także nieco “skomplikowana” dla rozwoju dziecka. Ale nie powinno to być zbyt skomplikowane, aby dziecko nie poniosło trwałych niepowodzeń i nie zawiodło się w grach. A zbyt proste zabawki będą wydawały się nudne dla dzieci i nie przyniosą сhodziki dla niemowląt żadnych korzyści dla jego rozwoju. Ogólnie rzecz biorąc, proces gry powinien być interesujący, ekscytujący i użyteczny.

Wybierając dziecinną zabawę, zdecydowanie należy zwracać uwagę na jej bezpieczeństwo dla dziecka, zwłaszcza jeśli chodzi o dzieci poniżej 3 roku życia, które lubią ciągnąć małe obiekty w buzi.

Bezpieczne zabawki dla dzieci powinny być:

• Brak ostrych krawędzi сhodziki dla niemowląt i sztywności;

• nietoksyczny;

• Nie ma małych części, które można łatwo usunąć i stracić;

• Nie kruche i kruche.